3.-5.10.2014 se v okrese Zlín konal VIII. ročník Mezinárodní soutěže retrieverů.

Této nominační soutěže se zúčastnilo celkem 18 startujících včetně zahraničních účastníků z Maďarska, Slovenska a Polska.

Vítězem VIII. ročníku soutěže se stala fena golden retrievera Energy for Fun Brdské zlato s vůdkyní MVDr. Libuší Štorkovou. Tato fena si tak kromě hodnotných dárků od sponzorů odnáší i titul CACT a titul "Všestranný retriever roku 2014".

Vítězce moc gartulujeme!!!

 

 

Poděkování ředitele VIII. MSR

 "Vážení vůdci, paní a páni rozhodčí, vážení účastníci VIII. Mezinárodní soutěže retrieverů. Dovolte mi, abych Vám všem tímto poděkoval jménem celého realizačního týmu za úspěšné završení této soutěže, která proběhla ve dnech 3-5. 10. 2014 ve Zlíně.

Během těchto dnů jste prokázali velkou míru připravenosti, profesionality a odhodlání dosáhnout úspěchu, a tím jste nám pomohli naplnit myšlenku, v jejímž duchu se nesla příprava celé soutěže. Tou myšlenkou bylo připravit všem takové podmínky, které by svou náročností odpovídaly danému typu soutěže a zároveň dodaly na vážnosti vrcholné akce, jako je MSR. Cílem bylo poskytnout všem stejnou šanci na vítězství, ať celkové nebo „jen“ osobní, a pomohlo Vám posunout se o malý kousek dál při práci s vašimi čtyřnohými svěřenci. Pokud se tak stalo a dojeli jste domů s dobrým pocitem hezky prožitého víkendu, je to pro nás pořadatele ta nejvyšší možná odměna a patří Vám za to velké poděkování.

Přeji Vám všem hodně zdraví a úspěchů jak v osobním tak profesním životě."

Za organizační tým

Tomáš Ordáň

   

FOTOGALERIE:

Zahájení + vyhlášení výsledků

 Voda   Pole   Les 

 Portréty soutěžících

Za fotogalerii děkujeme manželům Janě a Filipovi Orsavovým!

          

 

SPONZOŘICZ ARTS

DOG STORE

ChS od Paseckého potoka

MG servis s.r.o

obec Sazovice

MS Háj Mysločovice

HS Záhlinice

MS Háj Radošín

Dendro - Blažíček v.o.s.

SYGNUM