Vážení členové, připomínáme platbu členských příspěvků na rok 2015. Členský poplatek pro stávající členy na rok 2015 zůstává ve výši 300 Kč, a podle stanov klubu je nutné ho uhradit nejpozději do 31.3. Upozorňujeme, že v případě nezaplacení členského příspěvku k 31.3. členství bez dalšího zaniká! V případě pozdějšího zájmu o členství je nutné  provést plný postup přihlášení, tedy zaplacení členské platby včetně zápisného a odeslání nové přihlášky.

K platbě členského poplatku můžete využít buď složenku přiloženou v rozeslaném Zpravodaji, nebo platbu provést převodem na účet, veškeré informace k platbě jsou k dispozici na odkazu Klubové poplatky.

V případě nejasností a dotazů prosím kontaktujte matrikáře na adrese matrika@rkcz.cz.