V sobotu 14.května máte možnost zúčastnit se velmi zajímavého semináře s názvem Trénink je rozhovor, vedeného celosvětově uznávaným trenérem zvířat RNDr. Františkem Šustou PhD. Máte tedy skvělou příležitost dozvědět se více o pozitivní motivaci a odnést si zajímavé informace o výcviku a teorii učení zvířat a to za speciální sníženou cenu pro členy klubu. Již nyní můžeme prozradit, že v srpnu se můžete těšit na pokračování na téma Jak naučit (sobota 27.8.) a Jak odnaučit (28.8.). Seminář Trénink je rozhovor je teoretický, tedy bez psů. Srpnové semináře budou mít dopolední teoretickou část a odpolední praktickou. Pro účast je velmi žádoucí absolvovat semininář Trénink je rozhovor. Propozice níže.