Vážení členové klubu upozorňujeme, že kopie dokladu o zaplacení startovního poplatku na klubové zkoušky musí být přiložena k přihlášce. Přihláška bude zaregistrována pouze po zaplacení a doložení startovního poplatku. Bez doložení dokladu o zaplacení startovného nebudete zařazeni na startovní listinu.

Při odhlášení se ze zkoušky do data I. uzávěrky, je poplatek vrácen celý, klubu zůstává jen manipulační poplatek 100,- O vrácení poplatku žádá startující ekonomku klubu. Po I. uzávěrce je již startovné nevratné. I. Uzávěrka by měla být cca 1 měsíc před akcí. U dvoudenních zkoušek a zkoušek, kde je poplatek 1200,- a více je možno vrátit startovné i po II. uzávěrce – storno poplatek je zde 500,-  a startující za sebe musí najít náhradníka.