Pro účastníky našich WT na Konopišti, zejména třídy E, kdy je sraz a zahájení přímo na zámku doporučujeme zvolit vedlejší parkoviště, kde máme domluvenou slevu na celodenní parkování na 20,- kč za auto. Na tento lístek můžete parkovat i odpoledne při vyhlášení výsledků. Plánek najdete na adrese http://www.konopistelevne.eu/.

Pro účastníky třídy L a M, kteří přijedou později a nebudou na společném nástupu na zámku Konopiště, posílám přesnou polohu naší základny pro zkoušky WT. Cesta vede od parkoviště konopišského zámku do Vatěkova, za vesnicí první odbočka vlevo do zákazu vjezdu přes závoru. Tu je prosím potřeba vždy za sebou zavřít! Naši startující mají povolen vjezd na vyjímku (parkoviště, které je před závorou je proslavené vykrádáním aut). Základnu máme v altánu u potoka cca 600m od závory. Prosím účastníky, aby auta nechávali před altánem (od závory) a aby v případě pozdějšího příjezdu v tomto prostoru nenechali volně pobíhat psy. Venčení je možné na louce vlevo mezi altánem a závorou.

 

Loc: 49°46'22.751"N, 14°37'12.574"E

Doplnění:

Předpokládaný začátek třídy L ve 12 hodin a třídy M v 15 hodin. Účastníky žádáme, aby se zaregistrovali nejpozději 45 min před předpokládaným začátkem.

Kdo přijede později a má zájem o oběd přímo v honitbě v cca 11,30 hodin (polévka knedlíčková, čína, rýže, cena 80,-Kč), nahlaste si počet obědů e-mailem na sekretar@rkcz.cz.

 

Sponzoři:

Candy, Candies