Klubové akce(výstavy,zkoušky) 2020 změny datumu a místa konání

Vážení členové, snažíme se klubové akce přeložit dle možností na pozdější termíny.

Zkoušky budou posunuty,pokud nebude možné je přesunout – zrušeny po ukončení karantény a nová místa případně pokud budou muset být zcela zrušeny oznámeno. Platby za zrušené zkoušky budou vráceny, při přesunutí na jiný termín přesunuty.V případě,že Vám nový termín nebude vyhovovat platba bude vrácena.

Výstavy pro rok 2020 se přesouvají viz níže. Otázka rozhodčích je v jednání a dle situace nyní není možné s jistotou říct ,které rozhodčí z kterých zemí bude možné pozvat, případně kdo bude přesně posuzovat, prosíme Vás o shovívavost sami v tuhle chvíli nemůžeme mimo zajištění místa na pozdější dobu udělat víc.

Uzávěrky na tyto výstavy již proběhlé budou akceptovatelné další budou prodloužené , dle možností a bude možné se na výstavy dohlásit. V případě že se zjistíme nějakou novou skutečnost budeme Vás informovat.

Termíny výstav 2020

Oblastní klubová výstava (z 31.5.) se nově přesouvá na 12.9. a bud den před CAC výstavou také Kralovicích

Klubová výstava s CAC, CC..(13.9.)  datum i místo zůstává, naopak den před bude i oblastní klubová výstava

Oblastní klubová výstava Horka (28.6) přesunuta na 6.7.2020 Horka