Slovo závěrem – paní Ing. Eva Černá

Vážení přátelé,

v tomto roce budu mít kulatiny a tudíž bych měla něco ve svém životě změnit. A právě nyní, kdy považuji klub již za stabilní, nadešel čas změny. Rozhodla jsem se definitivně ukončit práci hlavního poradce pro výkon.

Hlavním důvodem je naprostý nedostatek času pro sebe, smečku mých úžasných psů, mých skvělých vnuků a vlastně celé mojí rodiny. Jsem stále ještě v pracovním procesu, a nějakou dobu ještě budu a ukrádám volný čas mezi klub a moje blízké i moje psy. Poslední dobou klub na celé čáře vyhrával.

Čas rychle letí, z mých vnuků jsou pomalu školáci, mladí psi chtějí do přírody, chtějí pracovat a já nestíhám. A pokud se povede, bude mít naše Betka štěňátka s krásným rodokmenem, na která se opravdu těším. Chci tu být pro ně, chci tu být primárně pro svoji rodinu a své blízké.

Já budu vždy pro klub loajální, vždyť jsem s RK CZ strávila podstatnou část svého života, 7 let jako prezident, zbytek jako výcvikář a další léta jako organizátor zkoušek bez funkce ve výboru. Považuji ho za svůj mateřský klub. Dnes, s lehkým srdcem, mohu předat svou funkci novému výcvikáři. Jsem tu ale stále pro klub, pro výbor, pro všechny skvělé lidi, které mi psi pomohli poznat. A jsem za to vděčná.

Ing. Eva Černá, Retriever klub

 

Publikováno: 19. 4. 2023
Poslední úprava: 19. 4. 2023 14:56:35