TOP RETRIEVER 2021 – výsledky

 TOP RETRIEVER 2021

Srdečně gratulujeme všem vítězům!

Věříme, že se potěšíte dosaženými úspěchy všech soutěžících a na chvíli se necháte přenést v myšlenkách do vzpomínek na soutěže a výstavy v předešlém roce.

Slavnostní předání cen proběhne v sobotu 9 dubna 2022 v Královicích na Oblastní klubové výstavě všech plemen retrieverů Mini Hope & Treasure 2022 s CCh. Změna veškerých informací vyhrazena.

Veronika Majerová, prezident

TOP RETRIEVER 2021

Congratulations to all the winners! We believe that you will enjoy everybody´s achievements and for a moment you will drift away in your thoughts back to the competitions and shows of the last year..

Award ceremony will take place on Saturday 9 April 2022 in Královice on club and regional show of all retrievers breeds Mini Hope & Treasure 2022 with CCh. The information in this document is subject to change.

Veronika Majerová, president

VÍTĚZOVÉ DUAL PURPOSE 2021/WINNERS OF DUAL PURPOSE 2021

Jméno/Name Plemeno/Breed Body/Points VÍTĚZ/TOP RETRIEVER RK CZ 2021, DUAL PURPOSE LR
ZANIAH´S IN THE MOOD LR, PES/MALE 540 ANDREA MESKÁŘOVÁ
       
Jméno/Name Plemeno/Breed Body/Points VÍTĚZ/TOP RETRIEVER RK CZ 2021, DUAL PURPOSE LR
BAFFI WOOD PASSION LR, FENA/FEMALE 450 ZDENĚK ZÁRUBA
       
Jméno/Name Plemeno/Breed Body/Points VÍTĚZ/TOP RETRIEVER RK CZ 2021, DUAL PURPOSE FCR

ORIGINAL CEDLETES OASIS OF PEACE

FCR, FENA/FEMALE

280  KARLA PODEŠVOVÁ
       
Jméno/Name Plemeno/Breed Body/Points VÍTĚZ/TOP RETRIEVER RK CZ 2021, DUAL PURPOSE GR
DREAM KIARA SILVIS SANCTI HUBERTI GR, FENA/FEMALE 160 MARTIN VENTLUKA

Zaniah´s in the Mood

Baffi Wood Passion

Original Cedletes Oasis of Peace

Dream Kiara Silvis Sancti Huberti

KATEGORIE 1 LOVECKÝ VÝKON/COLD GAME TESTS

Fena/Female

Plemeno/Breed

Body/Points

 

HETTY MIA BELLE MORAVIA

LR

915

VÍTĚZ/TOP RETRIEVER RK CZ 2021, LOVECKÝ VÝKON, Magdalena Kučerová

QUEEN CLEOPATRA ARTEMIS GOLD

GR

640

Václav Kučava, nejúspěšnější v plemeni

BAFFI WOOD PASSION

LR

425

Zdeněk Záruba

FIRST LADY VELVET SOLARIS

FCR

390

Jolana Kolářová, nejúspěšnější v plemeni

ORIGINAL CEDLETES OASIS OF PEACE

FCR

345

Karla Podešvová

BROADEN LIMITS ČEREŠŇA LIPOV

FCR

340

Kateřina Švarcová, Radim Švarc

DREAM KIARA SILVIS SANCTI HUBERTI

GR

285

Martin Ventluka

NEXT DREAM PRINCESS KELEČSKÝ POKLAD

CBR

185

Jana Kuchařová, nejúspěšnější v plemeni

SARAH Z KARPENTNÉ

GR

165

Ivana Kučerová

TOOTSIE TAWNY AKNEL TOP

FCR

145

Šárka Bayerová

BE MY STAR GOLDEN MARELL´S

GR

145

Ella Marková

SHA WINYAN pod JABLONIA

NSDTR

135

Soňa Folvarčná, nejúspěšnější v plemeni

ELEONOR TESS DOBRÉ SRDCE KOSMÍKŮ

GR

110

Radek Doležel

CALYPSO DOBRÉ SRDCE KOSMÍKŮ

GR

40

Marek Sedlačík

BRISEONA  DOBRÉ SRDCE KOSMÍKŮ

GR

30

Dominika Cidlinská

ANIMA SHA TOKALA 

NSDTR

30

Soňa Folvarčná

ARIA DOBRÉ SRDCE KOSMÍKŮ

GR

30

Simona Kosmáková

DREAM DAISY OD HOŠŤÁLKY

CBR

30

Jana Kuchařová

CHIC ARYA TARGARYEN FIRE

NSDTR

30

Eva Brázdová Urbanová, Veronika Čížek Marková

ZAIRA OD ŠEŘÍKU

GR

30

Aleš Rygulski

Pes/Male

Plemeno/Breed

Body/Points

 

CHRIS Z KRÁLOVSKÝCH TERAS

GR

1340

VÍTĚZ/TOP RETRIEVER RK CZ 2021, LOVECKÝ VÝKON, Michal Novák

ASIAN SAINT DOG

FCR

1125

Vladimír Meletzký, nejúspěšnější v plemeni

DASTY OD RYBNÍKA KAMENNÝ

GR

915

Vladislava Frgalová

CAMARO OD PÍSECKÝCH RYBNÍKŮ

LR

630

Lenka Mrázková, nejúspěšnější v plemeni

FRAPPUCCINO DORADO BLANCO

GR

625

Roman Kaiml

ALLESY CAMIAN´S

GR

440

Jana Jílková

ZANIAH´S IN THE MOOD

LR

400

Andrea Meskářová

PIKTOOK´S FIVE ISLAND CADDY

NSDTR

250

Milan Bílý, nejúspěšnější v plemeni

BADDY KLENOT LESA

LR

175

Vítězslav Novák

ASIKU INTI ANKA

CCR

170

Ivana Rindošová, nejúspěšnější v plemeni

FLAABR Z PADĚLSKÉHO MLÝNA

GR

150

Jaroslava Bernatíková

MIRACLES HAPPEN OASIS OF PEACE

FCR

100

Adéla Frantíková

DARWIN GRACIOUS GOLDEN

GR

65

Jana Stahl

KATEGORIE 2 WORKING TESTY/DUMMY TRIALY

Fena/Female

Plemeno/Breed

Body/Points

 

TOOTSIE TAWNY AKNEL TOP

FCR

365

VÍTĚZ/TOP RETRIEVER RK CZ 2021, WORKING TESTY, Šárka Bayerová

HUNTER´S MOONLIGHT NEVERLANDS WENDY

NSDTR

330

Jaroslava Fišerová, nejúspěšnější v plemeni

ANGELIC WINK OF BESKYD HILL

FCR

240

Andrea Šimoníková

CARA MIA BENISON

LR

170

Štěpánka Stříbrná, nejúspěšnější v plemeni

FIRST LADY VELVET SOLARIS

FCR

75

Jolana Kolářová

ABEYA NINATEY

LR

35

Nikol Doleželová

Pes/Male

Plemeno/Breed

Body/Points

 

PAARTAL PIONEER´S INDIANA

FCR

540

VÍTĚZ/TOP RETRIEVER RK CZ 2021, WORKING TESTY, Romana a Jiří Chobotský

PAARTAL PIONEER´S MONTARO

FCR

470

Romana a Jiří Chobotský

DARWIN GRACIOUS GOLDEN

GR

10

Jana Stahl, nejúspěšnější v plemeni

KATEGORIE 3 FIELD TRIALY

Fena/Female

Plemeno/Breed

Body/Points

 

BSUNA´S CHATTANOOGA CHOO CHOO

LR

2240

VÍTĚZ/TOP RETRIEVER RK CZ 2021, FIELD TRIALY, Barbara Stadlhuber

JERSEY GIRLS PATCH

LR

1170

Cornelia Tentler

Pes/Male

Plemeno/Breed

Body/Points

 

RAGWEEDS CODEX 

LR

2140

VÍTĚZ/TOP RETRIEVER RK CZ 2021, FIELD TRIALY, Kurt Becksteiner

KORNAY HUNTING ELVIS

LR

1900

Johannes Bauer

WOODRUSH EAGLE

LR

1630

Gernot Gollner

ALL STAR CARL OF PONDCASTLE 

LR

1560

Julia Mlinar

KORNAY HUNTING CHESTER

LR

220

Johannes Bauer

KATEGORIE 4 VÝSTAVY/SHOWS

 

Fena/Female

Plemeno/Breed 

Body/Points

 

PRINCESS WINNER KELEČSKÝ POKLAD

CBR

2820

VÍTĚZ/TOP RETRIEVER RK CZ 2021, VÝSTAVY CBR, S.+ Z. Sehnalíkovi

DREAM DAISY OD HOŠŤALKY

CBR

1665

Jana Kuchařová

NEXT DREAM PRINCESS KELEČSKÝ POKLAD

CBR

1160

Jana Kuchařová

 

 

 

 

Pes/Male

Plemeno/Breed 

Body/Points

 

ARISTOCRATE ROYAL BOY NEW LINE TREASURE

CBR

2210

VÍTĚZ/TOP RETRIEVER RK CZ 2021, VÝSTAVY CBR, S.+ Z. Sehnalíkovi

YES YES NEW COCO KELEČSKÝ POKLAD

CBR

1895

S. + Z. Sehnalíkovi

 

 

 

 

Fena/Female

Plemeno/Breed 

Body/Points

 

BIANCA INTI ANKA

CCR

890

VÍTĚZ/TOP RETRIEVER RK CZ 2021, VÝSTAVY CCR, Ivana Rindošová

 

 

 

 

Pes/Male

Plemeno/Breed 

Body/Points

 

ASIKU INTI ANKA

CCR

1040

VÍTĚZ/TOP RETRIEVER RK CZ 2021, VÝSTAVY CCR, Ivana Rindošová

BIRK INTI ANKA

CCR

923

Ivana Rindošová

 

 

 

 

Fena/Female

Plemeno/Breed 

Body/Points

 

BROADEN LIMITS ČEREŠŇA LIPOV

FCR

1810

VÍTĚZ/TOP RETRIEVER RK CZ 2021, VÝSTAVY FCR, K.+R. Švarcovi

ACTIVE FLAVOUR ČEREŠŇA LIPOV

FCR

530

K.+R. Švarcovi

ARWEN TIA VRBOVECKÉ STRÁNĚ

FCR

520

K.+R. Švarcovi

FIRST LADY VELVET SOLARIS

FCR

295

Jolana Kolářová

ORIGINAL CEDLETES OASIS OF PEACE

FCR

140

Karla Podešvová

 

 

 

 

Pes/Male

Plemeno/Breed 

Body/Points

 

LANCEY JOZUCITA

FCR

1880

VÍTĚZ/TOP RETRIEVER RK CZ 2021, VÝSTAVY FCR, Petra Sklenářová

MIRACLES HAPPEN OASIS OF PEACE

FCR

1590

Adéla Frantíková

BEYOND THE NATURE ČEREŠŇA LIPOV

FCR

1185

Monika Holečková

ART OF LIFE ČEREŠŇA LIPOV

FCR

305

Kateřina a Benno Švábovi

ALWAYS HAPPY ĆEREŠŇA LIPOV

FCR

80

Tomáš Kypěna

 

 

 

 

Fena/Female

Plemeno/Breed 

Body/Points

 

ANGELONATO FRANCISCA

GR

3836

VÍTĚZ/TOP RETRIEVER RK CZ 2021, VÝSTAVY GR, Lenka Blahoutová Serbusová

NANCY Z KARPENTNÉ

GR

2485

Ivana Zukalová

BE MY STAR GOLDEN MARELL´S

GR

2295

Ella Marková

WENDY SACRED TALISMAN

GR

1513

Ivana Zukalová

SARAH Z KARPENTNÉ

GR

1460

Ivana Kučerová

EASY ELEGANCE MORAVIA GOLD HEART

GR

1302

Milan Kaplánek

TERRY Z KARPENTNÉ

GR

620

Ivana Kučerová

IVUSCHKA Z KARPENTNÉ

GR

520

Ivana Kučerová

CLEOPATRA DOBRÉ SRDCE KOSMÍKŮ

GR

464

Simona Kosmáková

ARIA DOBRÉ SRDCE KOSMÍKŮ

GR

350

Simona Kosmáková

ANNIE ORO AMALIA

GR

329

Markéta Suchá

ZAIRA OD ŠEŘÍKU

GR

241

Aleš Rygulski

ELEONOR TESS DOBRÉ SRDCE KOSMÍKŮ

GR

65

Radek Doležel

CALYPSO DOBRÉ SRDCE KOSMÍKŮ

GR

50

Marek Sedlačík

DREAM KIARA SILVIS SANCTI HUBERTI

GR

40

Martin Ventluka

BRISEONA  DOBRÉ SRDCE KOSMÍKŮ

GR

15

Dominika Cidlinská

 

 

 

 

Pes/Male

Plemeno/Breed 

Body/Points

 

ATLANTIS TOBY HAPPINESS OF GOLD HEART

GR

2860

VÍTĚZ/TOP RETRIEVER RK CZ 2021, VÝSTAVY GR, Iveta Nakoukalová

ASK ME SIMBA MILLION REASONS

GR

1960

Naděžda Ledenová

FRAPPUCCINO DORADO BLANCO

GR

1265

Roman Kaiml

KIMI Z KARPENTNÉ

GR

1014

Martina Koutná

DARWIN GRACIOUS GOLDEN

GR

765

Jana Stahl

TEDDY Z KARPENTNÉ

GR

740

Martina Koutná

FLAABR Z PADĚLSKÉHO MLÝNA

GR

625

Jaroslava Bernatíková

DUSTY OD RYBNÍKA KAMENNÝ

GR

200

Vladislava Frgalová

ALLESY CAMIAN´S

GR

155

Jana Jílková

 

 

 

 

Fena/Female

Plemeno/Breed 

Body/Points

 

ABEYA NINATEY

LR

1690

VÍTĚZ/TOP RETRIEVER RK CZ 2021, VÝSTAVY LR, Nikol Doleželová

JULIET ZANIAH´S

LR

894

Petra Bednářová

BREBURDA OF BOHEMIA BRAS

LR

870

Tereza Hezounová, Alena Krutská

COFFIE BENISON

LR

806

Petra Bednářová

BAFFI WOOD PASSION

LR

610

Zdeněk Záruba

A CRAZY FROG MARY OF FRONTARIS

LR

509

Katarína Janská 

HELLO CRAZY FROG OF BOHEMIA BRAS

LR

330

Katarína Janská 

HETTY MIA BELLE MORAVIA

LR

100

Magdalena Kučerková

 

 

 

 

Pes/Male

Plemeno/Breed 

Body/Points

 

WIZARD OF THE SOLAR DREAM DIVLADJO

LR

1635

VÍTĚZ/TOP RETRIEVER RK CZ 2021, VÝSTAVY LR, Radka Ulmannová

LAMBORGINI SOMETHING BEAUTIFUL

LR

1505

Miroslava Kovalančíková

ZANIAH´S IN THE MOOD

LR

1230

Andrea Meskářová

CRISPINUS QUINCTIUS OF BOHEMIA BRAS

LR

1180

Tereza Hesounová, Alena Krutská

CAMARO OD PÍSECKÝCH RYBNÍKŮ

LR

240

Lenka Mrázková

 

 

 

 

Fena/Female

Plemeno/Breed 

Body/Points

 

ANNA ROSSIE OLAF ZE ŠŤÁHLAVSKÉHO SADU

NSDTR

1900

Vítěz/TOP RETRIEVER RK CZ 2021, VÝSTAVY NSDTR, Tomáš Makula

ANIMA SHA TOKALA 

NSDTR

1585

Soňa Folvarčná

SHA WINYAN POD JABLONIA

NSDTR

1470

Soňa Folvarčná

CHIC ARYA TARGARYEN FIRE

NSDTR

1130

Eva Brázdová Urbanová, Veronika Čížek Marková

 

 

 

 

Pes/Male

Plemeno/Breed 

Body/Points

 

BE LOVE ABLE RUSTYFOX

NSDTR

3005

Vítěz/TOP RETRIEVER RK CZ 2021, VÝSTAVY NSDTR, Hana Langrová

DROGON TARGARYEN FIRE

NSDTR

2355

Antonín Žárský, Veronika Čížek Marková

GREGORY TARGARYEN FIRE

NSDTR

2000

Alena Gregorová

FOTOGALERIE VÍTĚZŮ

KATEGORIE 1 LOVECKÝ VÝKON/COLD GAME TESTS

Hetty Mia Belle Moravia – LR, fena, Vítěz/Top Retriever RK CZ 2021

Chris z Královských Teras – GR, pes, Vítěz/Top Retriever RK CZ 2021

KATEGORIE 2 WORKING TESTY/DUMMY TRIALY

Tootsie Tawny Aknel – FCR, fena, Vítěz/Top Retriever RK CZ 2021

Paartal Pioneer´s Indiana – FCR, pes, Vítěz/Top Retriever RK CZ 2021

KATEGORIE 3 FIELD TRIALY

Bsuna´s Chattanoga Choo Choo – LR, fena, Vítěz/Top Retriever RK CZ 2021

Ragweeds Codex – LR, pes, Vítěz/Top Retriever RK CZ 2021

KATEGORIE 4 VÝSTAVY/SHOWS

Princess Winner Kelečský Poklad – CBR, fena, Vítěz/Top Retriever RK CZ 2021

Aristocrate Royal Boy New Line Treasure – CBR, pes, Vítěz/Top Retriever RK CZ 2021

Bianca Anca Inti Anka – CCR, fena, Vítěz/Top Retriever RK CZ 2021 

Asiku Inti Anka – CCR, pes, Vítěz/Top Retriever RK CZ 2021

Broaden Limits Čerešňa Lipov – FCR, fena, Vítěz/Top Retriever RK CZ 2021

Lancey Jozucita – FCR, pes, Vítěz/Top Retriever RK CZ 2021

Angelonato Francisca – GR, fena, Vítěz/Top Retriever RK CZ 2021

Atlantis Toby Happiness of Gold Heart – GR, pes, Vítěz/Top Retriever RK CZ 2021

Abeya Ninatey – LR, fena, Vítěz/Top Retriever RK CZ 2021

Divladjo Wizard of the Solar Dream – LR, pes, Vítěz/Top Retriever RK CZ 2021

Anna Rossie Olaf ze Šťáhlavského Sadu – NSDTR, fena, Vítěz/Top Retriever RK CZ 2021

Be Love Able Rustyfox – NSDTR, pes, Vítěz/Top Retriever RK CZ 2021