Výcvikář informuje

Working testy u Brna

RK.CZ pořádá na Moravě, nově od 31. 10. – 1. 11. 2020 WT. Více najdete v kalendáři zkoušek.

Změna Soutěžního řádu ČMKJ pro klubové zkoušky retrieverů

Vážení příznivci retrieverů, dovolujeme si Vám oznámit změnu Soutěžního řádu ČMKJ pro klubové zkoušky retrieverů, kterou se mění disciplína vyhledávání na KPZ, KLZ, KVZPR a vyhledávání v rákosí na KZVP  resp. její limitní známky – pro první cenu je nově stanovena limitní známka 2, pro druhou a třetí cenu limitní…

Plán zkoušek 2020

Vážení příznivci retrieverů,   níže najdete plán zkoušek lovecké upotřebitelnosti, které jsou naplánovány na příští rok. Zkoušky budou zveřejněny v kalendáři zkoušek koncem roku 2019, přihlášky budou otevřeny po zveřejnění propozic v roce 2020.   Těšíme se na vaši účast!

Úprava Řádu bonitace – OVVR

Dne 30.7.2019 byla výborem spolku odhlasována změna řádu bonitace – OVVR a to následovně. OVVR se můžou zúčastnit pouze vůdci starší 15 let. Při disciplíně „chování po výstřelu“ se vždy použije broková zbraň. Řád bonitace a organizační řád je zveřejněn na stránce zkoušky -řády a předpisy.

Nové bonitační řády pro Ověření vrozených vlastností retrieverů – OVVR

Bonitační řády pro Ověření vrozených vlastností retrieverů – OVVR, budou platit od 1. 7. 2019. Bonitace OVVR ověřuje vrozené vlastnosti, které by každý retriever měl mít. Na základě splněné bonitace OVVR je možné psa uchovnit, avšak nekvalifikuje psa pro loveckou upotřebitelnost. Bonitační řád OVVR platný od 1. 7. 2019

Výsledky zkoušek i OVVR

Aktuální výsledky zkoušek najdete v sekci Zkoušky – kalendář zkoušek.

Ikona novinky

Změna na pozici Hlavního poradce pro výkon

Na členské schůzi dne 17.3.2019 byla zvolena novým výcvikářem paní Ing. Eva Černá. Ta oslovila Blanku Novotnou, aby jí pomáhala s administrativou zkoušek a dělala tak již v minulosti využívaného garanta zkoušek. Z tohoto důvodu je z mailu výcvikáře komunikováno i garantem zkoušek.

Upozornění pro členy na úhradu členského poplatku na rok 2019

č. účtu RK-CZ:    2900706251 kód banky:    2010 variabilní symbol:   Vaše členské číslo (nezapomeňte uvézt, jinak nelze spárovat s vaší čl.kartou) specifický symbol:   102019 zpráva pro příjemce: Vaše jméno