Klubová výstava retrieverů Náměšť na Hané 18.6.2022 VÝSLEDKY

Dne 18.6.2022 se konala v Náměšti na Hané Klubová výstava Retrieverů.

V kruhu  č 1 posuzovala slovinská rozhodčí Barbara Krumpak plemena CCR, CHBR a LR, v kruhu číslo 2 rakouská rozhodčí Claudia Berchtold plemena FCR, NSDTR a v kruhu číslo 3 rakouská rozhodčí Sigrid Holzer plemeno GR.

Za opravdu parného počasí podali všichni pejsci, pánečci i rozhodčí obdivuhodné výkony. Všem gratulujeme.

Nejkrásnějším retrieverem sobotního dne se stala nádherná fenka GR Ivuschka z Karpentné, chovatelky a majitelky paní Ivany Kučerové.

Výstavní výsledky retrieverů ze soboty 18.6.2022 naleznete zde – nejedná se o oficiální materiál od organizátora, zdrojem je katalog a výsledkové tabule u kruhů, z tohoto důvodu vyhrazujeme možnost případné chybky.

Výsledky klubové výstavy retrieverů 18.6.2022

Strana 75 katalogu

Retriever klub děkuje organizátorům, zejména RNDr. Jiřímu Zbořilovi za uspořádání krásné výstavy po oba výstavní dny.

Publikováno: 19. 6. 2022
Poslední úprava: 19. 6. 2022 16:36:15