AKTUÁLNÍ INFORMACE RK CZ- SÍDLO, SPOLKOVÝ REJSTŘÍK, ÚČTY, PLATEBNÍ BRÁNA

S potěšením vám oznamujeme, že po dlouhodobém úsilí a dokládání dokumentů za několik předchozích nezapsaných výborů se u Krajského soudu v Brně konečně podařilo dosáhnout zapsání aktuálního výboru RK CZ do Spolkového rejstříku. Tím pádem se podařilo dokončit i několik dalších záležitostí, které s tímto zápisem souvisely. Podařilo se tedy i:

– Zapsat nové sídlo klubu na adrese Příkop 843/4, 602 00 Brno – Zábrdovice. Protože se jedná o virtuální sídlo, poskytující doručovací službu, odpadnou mimo jiné i dosavadní komplikace s doručováním zásilek aktuálnímu výboru.

– Zaktualizovat přístupy oprávněným členům výboru k bankovním účtům RK CZ.

– Zaktualizovat účetní uzávěrky ve Spolkovém rejstříku.

Rozpracován zůstává úkol zřízení platební brány na stránkách RK. Poskytovatel platební brány byl již před delší dobou výborem vybrán a odsouhlasen. Nyní je řada na firmě, zajišťující nové stránky RK, kde je odsouhlaseno výborem i fungování nové databáze chovných psů, která RK CZ dlouhodobě chybí.

Ing. M. Bartusková, Ph.D.

viceprezident

Publikováno 25.10.2022