Nový výbor Retriever klubu CZ

Dne 11.2.2024 bylo na náhradní volební členské schůzi konané ve Velkém Meziříčí zvoleno nové vedení Retriever klubu CZ.

Prezidentkou byla zvolena Jana Jakubů. Jana se dlouhodobě věnuje rozvoji aktivního využití retrieverů a známe ji zejména jako organizátorku Working testů. Její vizí je transparentní fungování klubu, sdílení informací, další rozvoj digitalizace kubu a otevřená komunikace.

Viceprezidentkou byla zvolena Radka Ulmannová.

Hlavní poradkyní pro chov byla zvolena Barbara Protivánková, která tuto funkci zastávala na základě kooptace již v předchozím volebním období.

Hlavním poradcem pro výcvik byl zvolen Milan Bílý, který tuto funkci zastával na základě kooptace již v předchozím volebním období.

Ekonomkou byla zvolena Petra Bednářová, která tuto funkci zastávala již v předchozím volebním období.

Matrikářkou byla zvolena Tereza Kunčíková, která tuto funkci zastávala již v předchozím volebním období.

Sekretářkou byla zvolena Eva Lacinová.

Nový výbor děkuje za dosavadní vedení klubu, a za spoustu odvedené práce a času věnovaného klubovým aktivitám Veronice Majerové (předchozí prezidentce), Milušce Bartuskové (předchozí viceprezidentce) a Jarce Fišerové (předchozí sekretářce klubu).

Děkujeme všem členům za účast na členské schůzi.

Zápis z členské schůze bude zveřejněn v členské sekci do 30 dnů od data konání schůze.

Výbor Retriever klubu CZ

Publikováno: 12. 2. 2024