Přidat inzerát

Inzerce je určena výhradně pro členy klubu, inzerovat lze pouze vlastní odchovy, chovatelské stanice, která je registrována pod Retriver klubem CZ.

Inzeráty zadávejte pomocí formuláře nebo posílejte na adresu sekretáře RKCZ – sekretar@rkcz.cz. Inzeráty jsou řazeny dle data narození, cca dva týdny po datu odběru budou automaticky mazány, lze však požádat sekretáře o prodloužení o dva týdny a to i opakovaně. Taktéž můžete sekretáře požádat o přesun inzerátu z plánovaných vrhů do nabídky štěňat. Do kolonky Vyšetření očí vyplňujte výsledek a datum očního vyšetření, test na prcd-PRA patří do genetických testů. Nezapomeňte uvést své jméno a členské číslo!

Inzerát bude zveřejněn do týdne od podání, stejný inzerát lze podat jen jednou, opakovaný stejný inzerát na krycí psy nejdříve po 3 měsících,

Zadat novou inzerci

Otec