Vaše výcvikové akce

Stránka je určena výhradně pro členy Retriever klubu. Inzerovat lze pouze vlastní kynologické akce pořádané pro plemena retrieverů. Nabídky zadávejte pomocí níže uvedeného formuláře. Akce jsou řazeny dle data konání,  den po konání budou automaticky smazány.  Nezapomeňte uvést své jméno, příjmení a členské číslo! Zadáním akce potvrzujete souhlas se zveřejněním osobních údajů dle GDPR v daném rozsahu. Organizátor zajišťuje své akce plně ve vlastní režii, včetně finančních prostředků a za průběh konání akce nese plnou odpovědnost. Výbor Retriever klubu si vyhrazuje právo nabídku zamítnout a to i bez udání důvodu Nevhodné nabídky, nabídky vykazující známky reklamy a akce nečlenů budou vymazány. V případě dotazů se obracejte písemně na adresu hlavního poradce pro výkon – vycvikar@rkcz.cz.